okna-legionowo – okna-serock

sprzedaż, montaż, serwis – stolarki okiennej, drzwiowej i napędów

kom 695 199 411 tel 22 766 21 46

automatyka key

Vega

 

Samohamowny siłownik 230 Vac z ogranicznikiem otwarcia siłownika. Dla skrzydła o długości do 5 m.
Wybrane cechy siłownika:
Łatwe wysprzęglanie napędu,
Elementy mechaniczne odporne na działanie czynników zewnętrznych,
Łatwy do zainstalowania,
Solidna i kompaktowa obudowa.

Ray

 

Motoreduktor elektromechaniczny do skrzydeł rozwiernych do 4m, 24 VDC i 230 VAC

Wbudowane w przedniej części lampy diodowe umożliwiają bezpieczne oświetlenie całej szerokości przejścia, a zarazem podświetlenie bramy. Technologicznie zaawansowane materiały, odporne na działanie czynników atmosferycznych. Mechanizmy o wyjątkowo cichej pracy. Wytrzymała obudowa z odlewanego ciśnieniowo aluminium, pokrytego farbą proszkową. Przednie i tylne obejmy mocujące ustawione w jednej linii, w celu ułatwienia montażu. Odblokowywanie ręczne, również przy użyciu pilota Sub, proste w obsłudze i zawsze dostępne.

Star

 

Star Nienawrotny motoreduktor elektromechaniczny do skrzydeł rozwiernych do 2 m, 24 VDC
Regulacja prędkości przebiegu i zwalniania. Części mechaniczne zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych. Dostępny w zestawie. Może być łączony z nową centralą 24 VDC, 14 A

Star 500

 

Motoreduktor elektromechaniczny do skrzydeł rozwiernych do 5 m, 230 VAC

Montowany seryjnie mechaniczny wyłącznik krańcowy otwierania umożliwia prawidłowy ruch bramy. Podwójne łożysko z nakrętką gwarantuje większą wytrzymałość i płynność. Łatwe i wygodne odblokowywanie mechaniczne. Części mechaniczne zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych. Może być łączony z nowymi centralami 230 VAC CT202.

Revo

 

RevoMotoreduktor elektromechaniczny z ramieniem przegubowym do skrzydeł rozwiernych do 4 m, 24 VDC
RÉVO: révolutionnaire. Nowe rozwiązania automatyki do bram. Rewolucyjne. RÉVO, punkt oświetleniowy oraz motoreduktor z przegubowym ramieniem, zaprojektowane i zrealizowane z przeznaczeniem przede wszystkim do bram rozwieranych wykonanych z drewna lub PCV. Przeznaczony do montażu na wąskich słupkach lub słupkach o zredukowanych rozmiarach. Kompaktowy kształt i cicha praca, wykonanie z solidnego, odlewanego ciśnieniowo aluminium oraz obudowa odporna na działanie promieni UV. Przegubowe ramię umożliwia zamontowanie RÉVO w trudniejszych technicznie sytuacjach, takich jak duża odległość pomiędzy skrzydłem a słupkiem lub na szczególnie wąskich słupkach (10×10 cm). Dostępny w dwóch wersjach, z ramieniem przegubowym lub przesuwnym, do bram dla pieszych. Prosty w działaniu i intuicyjny w obsłudze system odblokowujący. Czynność odblokowania można wykonać również przy użyciu nadajnika Sub. Odblokowanie od zewnątrz w opcji. Montaż motoreduktora jest ułatwiony dzięki zastosowaniu przednich i tylnych obejm, znajdujących się w tej samej płaszczyźnie. Wbudowany akumulator zasilania awaryjnego (w opcji).

Mewa

 

Mewwa Nienawrotny motoreduktor elektromechaniczny z ramieniem przegubowym do skrzydeł rozwiernych do 4 m, 24 VDC i 230 VAC
Enkoder umożliwia regulowanie prędkości przebiegu oraz zwalniania. Najwyższe bezpieczeństwo podczas wykrywania przeszkody. Mechanizm odblokowywania, dostępny również z zewnątrz, umożliwia łatwe przesuwanie ręczne. Punkty zwalniające chronią części mechaniczne produktu. Może być łączony z nowymi centralami 24 VDC 14 A oraz 230 VAC CT202.

Under

 

UnderNienawrotny motoreduktor elektromechaniczny, podziemny, do bram skrzydłowych do 3 m, 24 VDC i 230 VAC
Montowany seryjnie wyłącznik krańcowy otwierania i zamykania. Wersja 24 VDC z enkoderem.Regulacja prędkości przebiegu i zwalniania. Możliwość wyboru pomiędzy przewodem elektrycznym standardowym a przewodem o długości 10 m. Może być łączony z nowymi centralami 24 VDC 14 A oraz 230 VAC CT202.