okna-legionowo – okna-serock

sprzedaż, montaż, serwis – stolarki okiennej, drzwiowej i napędów

kom 695 199 411 tel 22 766 21 46

PROFIL LIFETIME

Firma PLASTIXAL to jedyny producent okien w Europie, który zapewnia dożywotnią gwarancję na swoje produkty. Lata prac ekspertów skoncentrowanych na otrzymywaniu najwyższej jakości stolarki zaowocowały produktami, które powstają w zawansowanych procesach technologicznych, są niezwykle trwałe, a przez to niezawodne.
Oprócz znakomitego produktu nabywacie Państwo także poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że okna LIFETIME, obok fundamentów, będą najtrwalszym ogniwem Waszego domu.

Przez cały okres użytkowania okien LIFETIME zapewniamy:

Trwałość konstrukcji – wytrzymałość połączeń konstrukcyjnych profili;
Gładkość powierzchni oraz trwałość barwy;
Szczelność uszczelek;
Przeźroczystość szyb – brak odbarwień szkła;
Zachowanie prawidłowego funkcjonowania okuć.

OKNO DOSKONAŁE – jakie jest?

Szyba Eclaz – źródło światła i dobrego samopoczucia, posiada najwyższą na rynku przepuszczalność światła naturalnego dla zespoleń trzyszybowych. Efektami zastosowania technologii Eclaz jest neutralność transmisji i odbicia światła. ECLAZ jest porównywalny ze zwiększeniem powierzchni okna o 8%.

Acrylcolor – kolorowe okna na całe życie – Biały podkład PVC okna zostaje pokryty barwnym szkłem akrylowym w procesie koekstruzji, dzięki czemu zyskuje nieporównywalnie wyższą trwałość niż powłoka okna lakierowanego, czy okleinowanego, które ulegają procesowi blaknięcia. Powłoka acrylcolor nie ulega takiemu zjawisku.

Kryte zawiasy  – Profil okna Lifetime to kwintesencja stylu i elegancji. Kryte zawiasy nie pozwalają aby cokolwiek zaburzyło harmonię i naturalny styl okien.

STV – Technologia szklenia statycznego, która podnosi właściwości użytkowe okna, komfort jego użytkowania, parametry wytrzymałości, statyki i zwiększa bezpieczeństwo antywłamaniowe.

IKD – wypełnienie jednej z komór profilu okiennego pianą poliuretanową pozwala nam podnieść i tak świetne właściwości izolacyjności termicznej i akustycznej okna Lifetime, które dla okna referencyjnego wynoszą odpowiednio:
Uw= 0,75W/m2*K;
klasa wodoszczelności 9A,
Rw do 48dB.

Bezpieczeństwo  – płetwa antywyważeniowa,  ryglowanie co 700 mm między zaczepami oraz dodatkowe zaczepy antywłamaniowe w oknie Lifetime zwiększają bezpieczeństwo domu i domowników.